• Systemy off-grid

  Fotowoltaika

  Instalacje fotowoltaiczne przeznaczone między innymi dla terenów poza zasięgiem lokalnej sieci energetycznej

  Fachowy montaż fotowoltaiki
 • Systemy off-grid

Systemy off-grid

Ogromną zaletą systemu off-grid jest pełne uniezależnienie się od sieci dystrybucyjnej. Ma to niebagatelne znaczenie w sytuacji, gdy chcemy zasilić energią elektryczną obiekt znajdujący się w miejscu, gdzie nie ma dostępu do sieci lub jest on bardzo utrudniony.

Instalacje fotowoltaiczne: system off-grid

Obok systemów typu on-grid, drugim typem instalacji fotowoltaicznych często określanych mianem „systemu wyspowego” są systemy off-grid. Tym co je wyróżnia jest całkowita niezależność od publicznej sieci energetycznej. Instalacje off-grid buduje się nie tylko na zamówienie Klientów pragnących całkowitej niezależności energetycznej, ale również tam gdzie konwencjonalna sieć energetyczna nie dociera, czyli na przykład na terenach górskich. Niezbędnym elementem elektrowni fotowoltaicznej w systemie off-grid są akumulatory. To właśnie dzięki nim gospodarstwa domowe oraz obiekty firm znajdujące się na wyludnionych terenach bez dostępu lokalnej sieci mogą normalnie funkcjonować korzystając z takiego samego prądu jak ten, który dostarczają zakłady energetyczne. Podstawowa postać systemu fotowoltaicznego off-grid składa się z:

 • paneli fotowoltaicznych
 • inwertera
 • akumulatorów z regulatorami ładowania

Zapewniamy projektowanie oraz montaż instalacji off-grid o dowolnej skali i stopniu skomplikowania – dzięki naszym usługom można zapewnić sobie stałą dostawę energii elektrycznej w każdym sezonie i w dowolnych warunkach pogodowych. Systemy off-grid zapewniają lepsze wykorzystanie energii i zasilanie w porze nocnej. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Wysokiej jakości panele fotowoltaiczne - instalacja naziemna i dachowa

systemy on-grid i off-grid, instalacja paneli fotowoltaicznych, magazyny energii

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DLACZEGO AZ ENERGY?

Wraz ze wzrostem zainteresowania fotowoltaiką w kraju, wzrosło zapotrzebowanie na profesjonalne usługi, nie tylko w zakresie kompleksowej obsługi danego projektu, ale także poszczególnych jego etapów. AZ Energy bazując na osiągniętej przez 20 lat wiedzy i szerokim doświadczeniu świadczy szeroką gamę usług związanych z instalacjami fotowoltaicznymi dla osób prywatnych oraz firm.

KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO INSTALACJI

Dzięki AZ Energy każdy może stać się posiadaczem swojej własnej przydomowej elektrowni fotowoltaicznej. Dostarczamy nowoczesne i profesjonalne systemy umożliwiające czerpanie energii elektrycznej ze światła słonecznego zarówno przedsiębiorstwom i firmom różnego rodzaju, jak również gospodarstwom domowym. Nasze rozwiązania gwarantują niesamowitą oszczędność energii!

STWÓRZ Z NAMI LEPSZĄ ENERGIĘ

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne najnowszej generacji oferując fachowe doradztwo, pomoc w doborze właściwego systemu, kompleksowe rozwiązania i obsługę z zakresu realizacji Twojej przydomowej elektrowni. Nasze działania zaczynają się od projektu elektrycznego systemu solarnego, poprzez jego montaż, aż po sam serwis. Możemy zapewnić, że nasze solary odznaczają się wysoką wydajnością. Zapraszamy do kontaktu!

BIURO:

 • AZ ENERGY
  ul. ks.bp. Adama Naruszewicza 10A/U1
  71-556 Szczecin
  Polska

 • tel. +48 733 142 599
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 www.azenergy.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.