• Realizacje nietypowe

    Realizacje

    W historii naszej działalności wielokrotnie mieliśmy okazję zademonstrować, że jesteśmy firmą, która nie boi się nowych wyzwań i podejmuje się nawet najbardziej nietypowych, czy trudnych realizacji

    Nietypowe projekty
  • Realizacje nietypowe

Realizacje nietypowe

AZ Energy podejmuje się nawet najbardziej nietypowych instalacji fotowoltaicznych. Wszystkich zainteresowanych montażem fotowoltaiki zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy.

Nietypowe realizacje AZ Energy

Przykładem jednej z naszych nietypowych realizacji jest prezentowany na poniższych fotografiach ekran akustyczny z instalacją fotowoltaiczną. Jak wiadomo, warunkiem koniecznym do zainstalowania systemu FV jest jakaś wolna powierzchnia. Może to być kawałek terenu, ale może to również być dach albo fasada budynku. Naszym rozwiązaniem w tym wypadku była specjalnie zaprojektowana instalacja na ekranie akustycznym, niwelującym hałasy przy drogach szybkiego ruchu. Fotowoltaiczny ekran akustyczny zachowuje swoją wydajność przez około 20 lat. Jego efektywność, przy ustawieniu paneli pod optymalnym kątem jest porównywalna do wydajności innych instalacji. Ciekawym przykładem podobnej realizacji są fotowoltaiczne ekrany akustyczne w Holandii, gdzie jeden kilometr takiej instalacji zaspokaja zapotrzebowanie energetyczne około 50 gospodarstw domowych.

Ekran akustyczny z instalacją fotowoltaiczną

Copyright © 2020 www.azenergy.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.