• Realizacje off-grid

    Realizacje

    Projektujemy i instalujemy systemy modułów fotowoltaicznych off-grid, umożliwiającym dostęp do energii we wszystkich sezonach

    Realizacje off-grid
  • Realizacje off-grid

Systemy off-grid

Niniejsza galeria zdjęć prezentuje efekty naszych prac związanych z montażem modułów fotowoltaicznych w systemie off-grid. Instalacja ta nie jest podłączona do sieci elektrycznej, stanowi samodzielny system energetyczny. Potocznie nazywana jest „systemem wyspowym”.

Realizacje off-grid

Systemy off-grid są idealnym rozwiązaniem na terenach gdzie nie sięga publiczna sieć energetyczna, wybierają je również użytkownicy, którzy chcą być całkowicie niezależni od dostawców energii elektrycznej. Nasze systemy solarne pojawiają się w domkach letniskowych, na terenach wysokogórskich oraz na prywatnych i firmowych posesjach znacznie oddalonych od aglomeracji miejskich. Niezbędnym elementem systemu off-grid są akumulatory. Aby można je było ładować w sposób zapobiegający ich szybkiemu zużyciu, czy nawet zniszczeniu, oraz dla zminimalizowania strat energii wyposażane są w odpowiednie regulatory ładowania.

Montaż fotowoltaiki w Dolinie Pięciu Stawów

Kłodowo - Montaż fotowoltaiki

Ornak schronisko - Instalacja fotowoltaiki

Copyright © 2020 www.azenergy.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.