• Profesjonalny montaż fotowoltaiki

    Prawa autorskie

    Jako firma z wieloletnim doświadczeniem podejmujemy się instalacji naziemnych i dachowych. Zapraszamy do kontaktu!

    Profesjonalny montaż fotowoltaiki
  • Profesjonalny montaż fotowoltaiki

Prawa autorskie

Każda realizacja wymaga różnego nakładu czasu, środków i sprzętu oraz za każdym razem odrębnego podejścia. Za każdym razem pracujemy w różnych warunkach i spełniamy różne wymogi Klienta, poszczególne prace charakteryzują się różnymi poziomami skomplikowania i różnym zakresem.

Prawa autorskie, ograniczenie powielania

Publikowane w niniejszym serwisie teksty i materiały są własnością azenergy.pl, lub są zamieszczone za zgodą właścicieli. Nie mogą być w żaden sposób zmieniane ani poddawane edycji jak również kopiowane na innym serwerze w Internecie. Dopuszcza się reprodukcję (np. wydruk z drukarki) jedynie w całości dla celów niekomercyjnych. Nie można ich używać w celu jakiejkolwiek sprzedaży lub jako materiału towarzyszącego jakiemukolwiek produktowi, który podlega sprzedaży. Wszelkie reprodukcje wspomnianych materiałów muszą zawierać poniższy tekst:

azenergy.pl (c) 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone

Na wszystkie publikowane w niniejszym serwisie materiały posiadamy zgodę autorów lub właścicieli praw autorskich na ich publikację.

Odnośniki

Nie ma żadnych ograniczeń co do umieszczania lub podawania na stronach WWW lub w innych publikacjach odnośników do materiałów umieszczonych w niniejszym serwisie.

Kopiowanie (mirroring)

Osoby pragnące umieścić dokładną kopię (mirror) wybranego pliku na innym serwerze, powinny uprzednio uzyskać naszą zgodę. W celu jej uzyskania prosimy pisać na adres podany w kontakcie. Do publikowanego tekstu należy dodać poniższą informację

azenergy.pl (c) 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie serwisu

Oprogramowanie serwisu zostało oparte o własne rozwiązania, szablon YOOtheme na licencji deweloperskiej FabrykaStron.eu, a także o system do zarządzania treścią JOOMLA CMS oparty na zasadach licencji GNU General Public License (GNU GPL).

Copyright © 2020 www.azenergy.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.