Ogrzewanie podczerwienią

Ciepło dostarczane przez fale podczerwone w tym ogrzewaniu zapewnia równomierną temperaturę, która odczuwalna jest od razu.

Co to jest ogrzewanie podczerwienią?

Ogrzewanie na podczerwień znane jest już od dawna. Jego główną zaletą jest fakt, że nie ogrzewa ono powietrza, a przedmioty, ściany i osoby. Ciepło dostarczane pod postacią fal podczerwieni zapewnia równomierny rozkład temperatury i odczuwalne jest niemal natychmiastowo. Dobrej jakości ogrzewanie podczerwienią jest idealnym rozwiązaniem dla energooszczędnego i nowoczesnego budynku. Dla osób szukających komfortowego, bezobsługowego i ekonomicznego sposobu ogrzania całego mieszkania będzie to doskonała opcja, w szczególności dla tych, którzy nie mają dostępu do gazu. AZ Energy zajmuje się instalacją systemów grzewczych takich jak:

  • paneli grzewczych na podczerwień
  • folii grzewczych
  • mat grzewczych

Ogrzewanie na podczerwień jest niezwykle oszczędnym ogrzewaniem działającym szybko i skutecznie. W obecnych czasach zajmuje ono miejsce w czołówce systemów grzewczych zaraz po pompie ciepła. Instalacja tego innowacyjnego systemu wcale nie jest skomplikowana i trudna. Nasi doświadczeni specjaliści z firmy AZ Energy zajmują się ich montażem w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, firmach i instytucjach. Panele grzewcze sprowadzamy od najlepszych i renomowanych producentów. Systemy ogrzewania w technologii podczerwieni są wydajne, idealne dla osób chorych na alergię i inne schorzenia. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru mocy grzejników i najlepszego rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy.


Copyright © 2019   www.azenergy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.